Заступник Голови ВССУ Михайло Вільгушинський взяв участь у Міжнародній конференції голів судів світу

20.12.2012 08:08
Михайло Вільгушинський вручив Доктору Джардішу Ганді, засновнику та керівнику Міської школи Монтесорі, книгу на пам"ять про Україну Виступ Михайла Вільгушинського під час 13-ї Міжнародної конференції голів судів світу

На початку грудня 2012 року заступник Голови ВССУ Михайло Вільгушинський перебував з робочим візитом в Індії, під час якого взяв участь у 13-й Міжнародній конференції голів судів світу (щодо 51 статті Конституції Індії) на тему «Застосування міжнародного права та глобального управління – необхідна умова для забезпечення захисту майбутнього більш ніж двох мільярдів дітей та прийдешніх поколінь». Організатором заходу виступила Міська школа Монтесорі.

До участі у конференції, що відбулася в місті Лакнау, було запрошено  голів та суддів вищих судів світу, які представляли понад 60 країн, зокрема Туреччину, Ізраїль, Вірменію, Таджикистан, Азербайджан, Монголію, Китай, Індію, США, Канаду, Аргентину та інші країни.

Під час пленарних засідань, а також паралельних сесій обговорювалися питання забезпечення міжнародного миру, справедливих і шанобливих відносин між народами, виховання поваги до міжнародного права і заохочення до врегулювання міжнародних спорів шляхом арбітражу.

Також учасники у своїх виступах порушували актуальні питання захисту прав дітей, створення єдиного світового порядку, системи глобального управління та міжнародного права для вирішення проблем людства, встановлення верховенства закону, єдності релігій світу, а також глобального потепління та кліматичних змін навколишнього природного середовища.

Активну участь у роботі саміту взяли члени української делегації. Михайло Вільгушинський виступив з доповідями на пленарному засіданні та засіданні паралельної сесії, а також дав інтерв’ю на місцевому телебаченні.

Під час заключного засідання конференції делегати одноголосно ухвалили Резолюцію-2012 від 10 грудня 2012 року про необхідність удосконалення системи міжнародного права, створення Міжнародного Парламенту та Міжнародного Суду.

Під час візиту делегати зустрілися з Президентом Індії Пранабом Мукерджі, Головним міністром штату Уттар-Прадеш Ахілесом Ядавом.

Між керівниками судових установ України, Вірменії, Таджикистану, Азербайджану, Казахстану, Монголії, Туреччини за ініціативою представників ВССУ було досягнуто домовленості про започаткування співпраці з метою подальшого обміну досвідом.

 
Михайло Вільгушинський із Президентом Верховного Суду Турецької Республіки Алі Алканом  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання