Учасники міжнародного семінару обговорили питання щодо виявлення, розслідування та застосування кримінальної відповідальності за корупційні, економічні та фінансові злочини

21.03.2012 15:06

Заступник Голови ВССУ Станіслав Міщенко взяв участь у першому регіональному спеціалізованому тренінгу за темою «Реалізація практики з виявлення, розслідування та застосування кримінальної відповідальності за корупційні, економічні та фінансові злочини», який відбувся 12–16 березня 2012 року в Міжнародному інституті вищих досліджень у галузі криміналістики у м. Сіракузи (Італійська Республіка). Семінар було організовано Радою Європи в рамках ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство» та проектом Ради Європи «Належне врядування та боротьба з корупцією».

До участі у заході були запрошені правники з України, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та Білорусі, до повноважень яких належить виявлення, розслідування, розкриття і розгляд справ про корупційні правопорушення.

Під час навчальних лекцій і семінарів учасники обговорили сучасний стан та розвиток законодавства з питань боротьби з легалізацією злочинного капіталу в різних країнах, форми «відмивання» злочинних грошових коштів, ознаки легалізації таких коштів та застосування правового міжнародного досвіду з цих питань. Особливу увагу експерти проекту звернули на методи розслідування зловживань у фінансовій сфері, збирання доказів легалізації коштів, набутих злочинним шляхом, зокрема і за допомогою використання нових платіжних засобів, механізми вилучення активів, а також розгляд справ, пов’язаних із цими злочинами та проявами корупції. Під час тематичних тренінгів учасники з різних країн на конкретних прикладах презентували можливості застосування національного законодавства при розслідуванні злочинів у фінансовій сфері.

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання