У ВССУ відбулася зустріч із консультантом місії експертів Світового банку з питань судової реформи

01.09.2016 17:53

01 вересня 2016 року у ВССУ відбулася робоча зустріч з консультантом місії експертів Світового банку з питань судової реформи. Мета місії, що наразі перебуває в Україні, – продовження аналізу застосування інформаційних технологій у діяльності судів.

Представники ВССУ поінформували присутніх про повноваження суду касаційної інстанції та роботу структурних підрозділів апарату.

Під час заходу сторони також обговорили застосування інформаційних технологій у ВССУ. Йшлося, зокрема, про особливості роботи автоматизованої системи документообігу суду, системи відеоконференцзв'язку в судах, проблеми та перспективи впровадження проекту «Електронний суд» в системі судочинства України.

Результатом роботи місії стане розробка звіту для Світового банку та визначення пріоритетів і напрямів надання допомоги у сфері інформатизації судової влади.

У зустрічі взяли участь консультант місії експертів Світового банку з питань судової реформи Санджай Суда, начальник управління адміністрування автоматизованих систем та інформаційної безпеки ВССУ Юрій Сердюк та керівник відділу міжнародно-правового співробітництва ВССУ Михайло Вайнагій.

 

Переклад забезпечував Роман Кульчинський.

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання