Порядок допуску відвідувачів до приміщень ВССУ

При розгляді справ (крім справ, які слухаються у закритому судовому засіданні) до зали судового засідання допускаються всі бажаючі громадяни України, іноземці та особи без громадянства в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Відвідувачі проходять до адміністративних будинків ВССУ через пости охорони за документами, що посвідчують їх особу, та з контролем на безпеку.

Документи, що посвідчують особу – паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення осіб начальницького складу і військовослужбовців Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Збройних Сил України та інших військових формувань, військовий квиток військовослужбовця строкової служби, посвідчення працівника органу державної влади та державного управління, місцевого самоврядування, паспорт громадянина іноземної держави або службове посвідчення особи, видане відповідними органами іноземних представництв (для іноземців).

Заборонені для пронесення (провезення) речі – зброя, боєприпаси, вибухові речовини та пристрої, отруйні, радіаційні й легкозаймисті речовини, спеціальні засоби та інші небезпечні для життя й здоров’я предмети  (колюче-ріжучі тощо), речовини, які може бути використано для вчинення диверсійно - терористичного акту, посягання на честь і гідність посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, виклику масових заходів, що порушують громадський порядок та можуть призвести до непередбачуваних наслідків, або речі, які викликають підозру тощо.

Забороняється допуск осіб до приміщень і на територію ВССУ:

- у стані сп’яніння (алкогольного чи наркотичного), що ображає людську гідність і громадську мораль;

- з тваринами;

- з валізами, господарськими сумками, пакетами, розмір яких перевищує 45х35х15 см. (для громадян, які бажають бути присутніми у залі судового засідання при розгляді справи).

Допуск здійснюється у присутності судових розпорядників ВССУ. Особи, які прибули, реєструються в бюро перепусток із зазначенням судових справ, у яких вони беруть участь або бажають бути присутніми при їх розгляді. Після проходження поста охорони судові розпорядники супроводжують таких осіб до зали судового засідання.

Журналісти і технічні працівники засобів масової інформації (з диктофонами, кіно-, фотоапаратурою) допускаються до приміщень ВССУ після пред'явлення документів, що посвідчують особу, за списками, попередньо узгодженими з відділом зв’язків із громадськістю (прес-службою) апарату ВССУ.       Дозвіл на проведення документування судового засідання за допомогою стаціонарної аудіо-, відео-, кіно- та фотоапаратури надається судом у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Після розгляду судових справ судовий розпорядник або працівник міліції забезпечують супровід осіб, які були присутні на засіданні, до поста охорони.

Проведення відео-, кіно-, фотозйомки у приміщеннях ВССУ (за винятком документування судового засідання) може здійснюватися тільки з дозволу Голови ВССУ, керівника апарату ВССУ або начальника відділу по зв’язкам із громадськістю (прес-служби) апарату ВССУ.

Меню
Контакти:
Судовий збір