Як ознайомитися з матеріалами справи та отримати копію рішення

Ознайомлення з матеріалами справ, які перебувають у провадженні Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (ВССУ), здійснюється у приміщенні ВССУ у присутності працівника апарату в робочий час з 9 до 17 години (у п’ятницю з 9 до 16 години).

Для ознайомлення з матеріалами цивільних справ, які перебувають у провадженні суддів судової палати у цивільних справах, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу, а в разі необхідності – довіреність або інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Відповідно до вимог статті 425 КПК України право на ознайомлення з матеріалами кримінального провадження (кримінальної справи), які перебувають у провадженні суддів судової палати у кримінальних справах, мають захисники, допущені до розгляду кримінального провадження (кримінальної справи) в суді касаційної інстанції згідно із Законом України «Про безоплатну правову допомогу», за наявності клопотання та відповідних документів, що підтверджують повноваження цих осіб.

Видача або направлення копій судових рішень ВССУ у цивільних справах особам, які брали участь у справі, здійснюється в порядку, встановленому статтею 222 ЦПК України.

Відповідно до частини 2 статті 351 ЦПК України копії судових рішень суду касаційної інстанції повторно видаються судом першої інстанції, де зберігається справа.

Судові рішення ВССУ у кримінальних провадженнях (кримінальних справах) видаються, надсилаються учасникам касаційного провадження в порядку, передбаченому статтею 376 КПК України.

 

Меню
Контакти:
Судовий збір