Інформація про виконання ВССУ Закону України «Про доступ до публічної інформації» у жовтні 2011 року

У жовтні 2011 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (далі – ВССУ) відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло 49 письмових запитів на інформацію. Із них отримано поштою – 15, електронною поштою –29, через приймальню громадян – 5. Усі запити своєчасно розглянуто, у межах компетенції ВССУ надано ґрунтовні відповіді по суті 39 запитувачам інформації, 1 запит  направлено належним розпорядникам інформації та 9 запитів опрацьовується в установлені терміни.

Крім того, відділом прийому громадян та надання довідкової інформації задоволено 6 959 усних запитів на інформацію (1 358 під час особистого прийому; 5 601 – по телефону).

Питання, порушені громадянами у запитах, стосувалися роз’яснень норм цивільного та кримінального законодавства; порядку оформлення касаційних скарг, справляння судового збору, строків касаційного оскарження, оскарження ухвал судів касаційної інстанції до Верховного Суду України; видачі копій судових рішень ВССУ; результатів розгляду скарг та заяв; графіку і порядку прийому громадян, у тому числі керівництвом ВССУ тощо.

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання