Інформація про виконання ВССУ Закону України «Про доступ до публічної інформації» у лютому 2012 року

У лютому 2012 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ надійшло 7 753 запити на інформацію (усні і письмові), що більше на 1 269 запитів (20%), ніж у січні поточного року.

Кількість поданих письмових запитів – 53, із них 42 – від громадян і 11 – від юридичних осіб. Зокрема, поштою надійшло 16 письмових запитів, електронною поштою – 32, через приймальню громадян – 5.

Усі письмові запити керівництвом ВССУ своєчасно розглянуто, в межах компетенції ВССУ надано запитувану письмову інформацію 45 особам, 8 запитів перебуває на опрацюванні в межах установлених термінів.

Кількість усних запитів, задоволених, зокрема, відділом прийому громадян управління документального забезпечення та контролю, становить 7 700; із них 6 612 було прийнято за телефоном довідкової служби; 1 088 – під час особистого прийому (у тому числі консультативного характеру).

Запити на інформацію стосувалися роз’яснення норм процесуального законодавства, строків подання та порядку оформлення касаційних скарг (клопотань, заяв), справляння судового збору, перегляду судових рішень Верховним Судом України, видачі копій судових рішень ВССУ, надходження та стану розгляду скарг і заяв, укладення ВССУ договорів тощо.

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання