Інформація про виконання ВССУ Закону України «Про доступ до публічної інформації» у листопаді 2011 року

За листопад 2011 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (далі – ВССУ) відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло 43 письмові запити на інформацію (від юридичних осіб – 13, громадян – 30). Із них отримано поштою – 15, електронною поштою – 26, через приймальню громадян – 2. Усі запити своєчасно розглянуто, у межах компетенції ВССУ надано ґрунтовні відповіді по суті 40 запитувачам інформації та 3 запити опрацьовується в установлені терміни.

Крім того, відділом прийому громадян та надання довідкової інформації задоволено 7 578 усних запитів на інформацію (1 510 – під час особистого прийому; 6 068 – по телефону).

Спостерігається стала тенденція до зростання кількості усних запитів. Так, порівняно з червнем 2011 року у вересні отримано запитів більше на 37%, у жовтні – на 50%, у листопаді – на 60%, зокрема й під час особистого прийому відповідно – на 24%, 43%, 59%; по телефону – на 40%, 25%, 64%.

Питання, порушені громадянами у запитах, стосувалися роз’яснення норм цивільного та кримінального законодавства, порядку оформлення касаційних скарг, справляння судового збору, строків касаційного оскарження, перегляду судових рішень Верховним Судом України, видачі копій судових рішень ВССУ, результатів розгляду скарг та заяв, надання інформації щодо заробітної плати суддів, копій документів (Інструкції з діловодства у ВССУ тощо), графіку і порядку прийому громадян, у тому числі керівництвом ВССУ тощо.

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання