Інформація про виконання ВССУ Закону України «Про доступ до публічної інформації» у квітні 2012 року

У квітні 2012 року до ВССУ надійшло 8 524 запити на публічну інформацію (8 425 усних та 99 письмових), що на 5 % більше, ніж у березні поточного року.

Слід зауважити, що порівняно з березнем 2012 року кількість поданих письмових запитів збільшилася майже на 68 %. Із 99 письмових запитів 89  надійшло від громадян, 10 – від юридичних осіб (поштою – 12 запитів, електронною поштою – 83, через приймальню громадян – 4). 

Усі письмові запити керівництвом ВССУ своєчасно розглянуто, у межах компетенції ВССУ надано запитувану письмову інформацію 84 особам; 15 запитів перебуває на опрацюванні в межах установлених термінів.

Кількість задоволених усних запитів становить 8 425; із них 7 262 прийнято за телефоном довідкової служби; 1 163 – під час особистого прийому (у тому числі консультативного характеру).

Питання, викладені громадянами у запитах, стосувалися роз’яснення норм процесуального законодавства, строків подання та порядку оформлення касаційних скарг (клопотань, заяв), справляння судового збору, перегляду судових рішень Верховним Судом України, видачі копій судових рішень ВССУ, надходження та стану розгляду скарг і заяв, надання статистичних даних тощо.

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання