Візит суддів Верховного адміністративного суду Республіки Польща

27.01.2017 15:31

На запрошення судді, вченого секретаря НКР ВССУ Олега Ткачука 27 січня 2017 року з робочим візитом Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ відвідали судді Верховного адміністративного суду Республіки Польща Бартош Войцеховскі, Кшиштоф Вінярскі, Артур Мудрецький.

Мета зустрічі – обмін досвідом між українськими та польськими колегами, ознайомлення із організацією роботи ВССУ в умовах євроінтеграційних процесів, що відбуваються в Україні, запровадження позитивного досвіду реформування сфери судочинства.

Суддя, вчений секретар НКР ВССУ Олег Ткачук та суддя, секретар пленуму ВССУ Дмитро Луспеник поінформували гостей про повноваження суду касаційної інстанції, розповіли про навантаження на суддів, діяльність судових палат ВССУ, впровадження судової реформи в Україні. Вони також ознайомили членів делегації із роботою Науково-консультативної ради та пленуму ВССУ.

У свою чергу судді Верховного адміністративного суду Республіки Польща звернули увагу присутніх  на особливості функціонування судової системи Польщі.

У рамках екскурсійної програми члени делегації відвідали зал пленуму, де представлено матеріали, пов’язані з діяльністю ВССУ, зокрема, документи, нагороди, фотознімки.

Члени делегації також побували у залі судових засідань, де ознайомилися з порядком проведення судових слухань колегіями суддів ВССУ та особливостями касаційного провадження у цивільних і кримінальних справах за законодавством України.

У заході також взяли участь начальник  відділу міжнародно-правового співробітництва ВССУ Михайло Вайнагій, представник відділу прес-служби ВССУ Наталія Линник та аспірантка юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анжеліка Ткачук.

 

Меню
Рух справ
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання
Повідомити про корупційне правопорушення