Відбулась національна презентація документа Європейської комісії за демократію через право «Rule of Law Checklist» (Мірило правовладдя)

26.06.2017 15:17

26 червня 2017 року заступник Голови ВССУ Станіслав Кравченко, суддя ВССУ, член Вищої ради правосуддя Алла Лесько,  начальник відділу міжнародно-правового співробітництва ВССУ Михайло Вайнагій взяли участь у національній презентації документа Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія) «Rule of Law checklist».

Венеційська комісія затвердила цей документ у березні 2016 року як інструмент оцінки дотримання принципу верховенства права в державах-членах Ради Європи через аналіз їх конституційної та нормативно-правової бази, а також судової практики. Документ було перекладено українською мовою, що сприятиме його подальшому застосуванню в Україні.

Участь у презентації взяли Президент Венеційської комісії Джанні Букіккіо, Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, Посол США в Україні Марі Л. Йованович, в.о. Голови Конституційного Суду України Віктор Кривенко, Заступник Глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов, Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, член Венеційської комісії від України Сергій Головатий та інші.

Захід відбувся за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», Ради з питань судової реформи та Офісу Ради Європи в Україні.

 
Меню
Рух справ
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання
Повідомити про корупційне правопорушення