Суддя, секретар судової палати у кримінальних справах ВССУ Валентина Щепоткіна з робочим візитом відвідала Апеляційний суд Рівненської області

18.07.2017 11:45

13 липня 2017 року відбулася робоча нарада судді, секретаря судової палати у кримінальних справах ВССУ Валентини Щепоткіної з суддями Апеляційного суду Рівненської області.

Під час заходу було обговорено проблемні питання забезпечення єдності судової практики, зокрема, в частині постановлення судового рішення судом апеляційної інстанції з урахуванням меж перегляду судового рішення, здійснення слідчим суддею суду апеляційної інстанції судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні, дотримання «розумних строків» судового провадження, недопущення порушення права на захист обвинувачених тощо.

Наступного дня в Рівному відбувся міжвідомчий семінар за участі суддів, адвокатів, працівників прокуратури, слідчих Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

У рамках роботи семінару Валентина Щепоткіна виступила модератором однієї із сесій заходу, а також представила доповідь «Кримінальне провадження на підставі угод: позитивні та негативні аспекти правозастосування». Доповідач на основі конкретних прикладів з судової практики вказала на наявні проблемні моменти, які виникають під час здійснення кримінального провадження на підставі угод у сторін провадження та суду, а також на стадії оскарження вироків на підставі угод.

Участь у дискусії взяли адвокат, голова Ради адвокатів Рівненської області, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Павло Луцюк, голова Апеляційного суду Рівненської області Олег Полюхович, заступник прокурора Рівненської області Олег Василів, заступник начальника Головного управління поліції у Рівненській області Олександр Панасюк та інші.

Враховуючи важливість дотримання законності й принципу верховенства права, учасники семінару відзначили необхідність організації подібних зустрічей у подальшому.

 

Меню
Рух справ
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання
Повідомити про корупційне правопорушення