Співчуття з приводу смерті Бушинської Олени Анатоліївни

12.10.2017 11:41

Колектив Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ висловлює найщиріші співчуття з приводу передчасної  смерті помічника судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних  і кримінальних справ Бушинської Олени Анатоліївни.

На 41 році через важку хворобу раптово обірвалося життя чудової людини, досвідченого, висококваліфікованого юриста.

Народилася Олена Анатоліївна у м. Києві. У 2008 році закінчила Київський національний університет внутрішніх справ та здобула кваліфікацію юриста, а у 2010 році здобула кваліфікацію спеціаліста державної служби в Одеській національній юридичній академії. Трудову діяльність розпочала із 1995 року на посаді завідуючого експедицією Київського обласного суду. В апараті Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних  і кримінальних справ на посаді помічника судді працювала із 2013 року.

Безпосередні  обов’язки і особливо відповідальні завдання Олена Анатоліївна завжди виконувала на високому професійному рівні, зарекомендувала себе кваліфікованим, ініціативним спеціалістом із ґрунтовними знаннями та досвідом.

У пам’яті і у серцях багатьох колег Олена Анатоліївна назавжди залишиться чуйною і доброю людиною, яка була завжди готова прийти на допомогу.

Світла пам’ять.

 

Меню
Рух справ
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання
Повідомити про корупційне правопорушення