Поглиблення співпраці з питань надання безоплатної правової допомоги сприятиме покращенню захисту прав людини

01.12.2016 17:16

Заступник Голови ВССУ Станіслав Кравченко взяв участь у роботі круглого столу «Прокуратура та система безоплатної правової допомоги: поглиблення співпраці для покращення захисту прав людини», який відбувся 29 листопада 2016 року.

Мета заходу – обговорення питань співпраці між прокуратурою та системою БПД, а також визначення конкретних шляхів для вдосконалення такого співробітництва. Участь у ньому взяли міжнародні експерти, судді, представники Генеральної прокуратури України, Національної академії прокуратури України, Координаційного центру з надання правової допомоги.

Зі вступним словом виступили голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський, начальник відділу аналізу та розробки стандартів роботи управління реформ та забезпечення якості роботи Генеральної прокуратури України Євген Черніков.

Роботу круглого столу було організовано у форматі двох сесій. Увагу учасників зосереджено, зокрема, на питаннях забезпечення змагального процесу та реального захисту прав людини у царині кримінальної юстиції; складнощах і перспективах передання функцій представництва системі безоплатної правової допомоги та Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

У ході цього заходу перед учасниками першої сесії виступив Станіслав Кравченко, який окреслив основні виклики на шляху до повного забезпечення змагального процесу та реального захисту прав людини у сфері кримінального судочинства.

Круглий стіл організовано проектом Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» спільно з Генеральною прокуратурою України та Координаційним центром з надання правової допомоги.  

Меню
Рух справ
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання
Повідомити про корупційне правопорушення