Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі сприяє навчанню політичних радників з країн Східного партнерства

21.12.2016 13:22

05-09 грудня 2016 року керівник відділу міжнародно-правового співробітництва Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Михайло Вайнагій відвідав з робочим візитом Королівство Швеція (м. Сандо) з метою участі в п’ятиденному інтенсивному навчальному курсі для молодих політичних радників з країн Східного партнерства – Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

Даний тренінг було організовано Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі спільно з Європейською службою зовнішніх справ, Академією імені Фольке Бернадота та Школою публічної дипломатії Центральноєвропейського університету.

Метою курсу стало покращення розуміння ролі політичних радників, окреслення завдань, що виникають при розробці, формуванні та реалізації відповідної політики у тій чи іншій сфері, а також розуміння ролі демократичних стандартів і міжнародних зобов’язань в рамках інституційного функціонування.

Враховуючи успішно перевірену методику проведення навчання, учасники зосередились на розвитку практичних навиків для роботи політичним радником – щодо формування складної політичної ситуації, взаємодії з внутрішніми і зовнішніми зацікавленими сторонами, підтримка зв’язків та правозахисна діяльність. Навчання базувалося на активній участі та залученні учасників до тренінгів з комунікацій, переговорів, формування політики, написання промов, складання тез та матеріалів для брифінгів, організації інтерв’ю, підготовка звітів і доповідей.

На початку тренінгу учасники ознайомилися з викликами, які стоять перед політичними радниками, необхідними навиками і компетенцією, їх місцем та роллю в процесі вироблення рекомендацій щодо реалізації відповідної політики у тій чи іншій сфері державного управління.

Також увагу було приділено практичним заняттям, інтерактивному спілкуванню, аналізу отриманих знань і навичок, виділенню ключових висновків.

Беручи до уваги необхідність проведення в Україні реформ та реалізації відповідних програм у різних сферах державного управління, досвід європейських країн та можливість його адаптування до українських реалій, участь у даному інтенсивному курсі була дуже актуальною та сприятиме професійному розвитку і наближенню національних стандартів до апробованих європейських практик.

Меню
Рух справ
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання
Повідомити про корупційне правопорушення