Засідання пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ

7 лютого 2014 року у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ відбулося чергове засідання пленуму, участь в якому взяли Голова ВССУ Андрій Солодков, його заступники  Євген Літвінов, Станіслав МіщенкоПавло Гвоздик, секретар пленуму Дмитро Луспеник, секретар судової палати у цивільних справах Ольга Дьоміна, секретар судової палати у кримінальних справах Світлана Орлова, судді ВССУ, а також Голова Вищої ради юстиції Олександр Лавринович, заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк та Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін.

Пленум у другому читанні прийняв постанови «Про судову практику в справах про захист права власності та інших речових прав», «Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судових рішень у цивільних справах».

Голова ВССУ Андрій Солодков, його заступники Євген Літвінов, Станіслав МіщенкоПавло Гвоздик, секретар пленуму Дмитро Луспеник.

 

 

Пленум одноголосно прийняв постанови в другому читанні.

Секретар судової палати у цивільних справах Ольга Дьоміна та суддя Володимир Нагорняк.

Активну участь у підготовці постанов пленуму брали представники Генеральної прокуратури України. (на фото секретар пленуму Дмитро Луспеник та заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк).

Напрацьовані судовою палатою у цивільних справах проекти постанов знайшли підтримку у колег.

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання