Нарада за підсумками роботи місцевих судів Івано-Франківської області

На початку серпня 2011 року в Апеляційному суді Івано-Франківської області відбулася відкрита нарада за участі суддів Апеляційного та місцевих судів Івано-Франківської області, під час якої було підбито підсумки здійснення судочинства судами області у І півріччі 2011 року та визначено завдання, спрямовані на покращення якості судових рішень і забезпечення своєчасності розгляду справ у II півріччі поточного року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Із доповіддю про підсумки роботи місцевих судів виступила голова Апеляційного суду Івано-Франківської області Надія Стефанів, яка зазначила, що головним завданням відправлення судочинства в області є дотримання строків розгляду справ та недопущення фактів виникнення судової тяганини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У засіданні взяли участь секретар судової палати у цивільних справах ВССУ Ольга Дьоміна, секретар судової палати у кримінальних справах ВССУ Світлана Орлова та суддя ВССУ Тетяна Франтовська.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У своїх доповідях вони проаналізували причини скасування та змінення судом касаційної інстанції судових рішень у цивільних та кримінальних справах відповідно, прийнятих як місцевими судами, так і Апеляційним судом Івано-Франківської області у І півріччі 2011 року. Світлана Орлова акцентувала увагу присутніх на проблемах, пов’язаних з розглядом кримінальних справ, зокрема зі своєчасним розглядом справ і в розумні строки.

 

 

 

 

 

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання