На засіданні пленуму ВССУ було підведено підсумки роботи судів цивільної та кримінальної юрисдикцій у 2015 році та окреслено завдання на 2016 рік

12 лютого 2016 року відбулося засідання пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Крім членів пленуму у його роботі взяли участь голови апеляційних судів Херсонської, Київської, Чернігівської областей, заступники голів апеляційних судів Київської та Житомирської областей, а також секретар дисциплінарної секції Вищої ради юстиції, суддя ВССУ Алла Лесько, член Вищої ради юстиції, суддя ВССУ Алла Олійник, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, суддя ВССУ Тетяна Шилова.

На пленарному засіданні було представлено звіт про стан здійснення правосуддя судами цивільної і кримінальної юрисдикцій ВССУ за 2015 рік та окреслено коло завдань, запланованих судовими палатами на 2016 рік.

До обговорення стану здійснення правосуддя судами цивільної і кримінальної юрисдикцій та шляхів вирішення проблемних питань забезпечення єдності судової практики долучилися керівники апеляційних судів областей.

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання