ІІ щорічний судово-правовий форум

Голова Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Борис Гулько, судді ВССУ Валентина Щепоткіна та Наталія Марчук взяли участь у ІІ щорічному судово-правовому форумі, який відбувся 18 квітня 2014 року. Захід організовано газетою «Юридична практика» спільно з Верховним Судом України у рамках Дня юридичної практики.

Під час роботи форуму представники судових установ, науковці, юристи-практики обговорили актуальні питання кримінального, адміністративного, цивільного та господарського процесів.

  

Прийняття Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» є лише одним із фрагментів у складному процесі повернення довіри суспільства до судової влади, зазначив Голова ВСУ Ярослав Романюк.

 

Судово-правовий форум дав можливість учасникам обговорити актуальні проблеми правозастосування.

 

Голова ВССУ Борис Гулько висловив сподівання, що надані пропозиції стануть корисними для суддівського корпусу і держави в цілому.

 

Шеф-редактор тижневика «Юридическая практика» Рустам Колесник наголосив на тому, що проведення такого заходу є досить важливим для усієї юридичної спільноти.

 

Суддя ВССУ Наталія Марчук взяла активну участь в обговоренні проблемних питань під час роботи сесії з кримінального процесу.

 

 

Суддя ВССУ Валентина Щепоткіна звернула увагу на проблемні питання при постановленні вироків на підставі угод.

 

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання